25 Eylül 2009 Cuma

Peceteler

kumaş peçete
peçeteler
Kumaş peçeteler tüm restaurantların, yeme içme ve davet organizasyonlarının vazgeçilmezidir. Şimdi çeşitli desenlerde ve jakarlı dokumada %100 pamuk peçete veya bez peçete almanın tam zamanı.Ebadlarına gelince 55x55 ebadında olup saten kenarlıdır.
Piyasada çeşitli fiyat aralıklarında bulabildiğimiz kumaş peçeteleri 3 TL'den almanın tam zamanıdır.Ürünler stoklarla sınırlı olup istenilen bölgeye kargo ile ulaştırılabilir. İsteğe göre kampanya harici her çeşit ve renkte kumaş beyaz peçete veya bez peçete siparişleri kendinden logolu yada nakışlı olmak kaydıyla temin edilir.
Ranır olarakta her renk ve kalitede özel siparişler dizayn edilirken kumaş ve işçilik kaliteleri en önemli önceliklerimiz arasındadır.İster kumaş masa örtüsü üzerine ranır,istenirse de çıplak masa üzerine uygulanan ranır dediğimiz dar örtü, görüntü olarakta masa ve mekanda görüntü estetiğinin bir parçasıdır.Ranır üretiminde kenarlar isteğe göre zarf kapama veya normal kapama olarak hazırlanabilir.Kumaş peçete de olduğu gibi ranır örtüde de nakış veya logo nakış uygulaması yapılabilir.Kullanım açısından da ranır, pratik açısından rahat olmakla birlikte bakım sorunu en az olan örtüler arasındadır.